23:10
Sherlock     1
22:35
Nimi: Bad Weather
Dokumentaal
R: Giovanni Giommi

23:35
22:30
23:30
Nimi: Jonah Hex
Draama, Märul, Fantaasia
R: Jimmy Hayward
Josh Brolin, John Malkovich, Megan Fox, Michael Fassbender, Will Arnett, John Gallagher Jr., Tom Wopat, Michael Shannon, Wes Bentley, Julia Jones, Luke James Fleischmann, Rio Hackford, David Jensen, Billy Blair, Sean Boyd

23:00
Nimi: Attack Force
Märul, Thriller, Õudus, Ulme
R: Michael Keusch
Steven Seagal, David Kennedy,Lisa Lovbrand, Matthew Chambers, Danny Webb, Andrew Bicknell, Adam Croasdell, Mark Dymond, Del Synnott, Cheryl Ko, Ioan Ionescu, Tomi Cristin, Florian Ghimpu, Evelyne Armela O'Bami, Emanuel Parvu.

21:30
Nimi: Munich
Draama, Thriller, Ajalooline
R: Steven Spielberg
Eric Bana, Daniel Craig, Ciarn Hinds, Mathieu Kassovitz, Hanns Zischler

00:41
00:00
00:35
01:10
01:30
02:15
Nikita    
03:00
Suvereporter    
03:50
Merevaade    
04:15
C-Komando    
04:45
Küladetektiivid     297
05:30
Doktor Oz    
01:00
Vaga vesi     4, 13
01:55
Valge maja     1, 3
02:20
Vabad mehed     1, 9
03:15
03:40
04:10
Suvesangarid    
04:35
05:25
Selline on elu!     80
00:35
Puhkus Mehhikos 4     4, 59
01:35
02:00
02:25
02:45
04:30
Kodu keset linna     11, 63
05:00
05:50
07:15
07:30
Ringvaade    
08:10
Maahommik    
08:55
09:50
10:25
Äratus!    
10:35
Kapital    
11:05
11:30
Osoon    
12:00
Uued trikid    
12:55
Lint    
13:25
13:40
Muusikaaed    
14:10
MI    
14:40
Vita brevis    
15:40
16:10
17:10
Õnne 13    
17:40
Uued trikid    
07:30
07:55
08:00
08:10
08:20
08:45
08:50
09:05
09:30
09:40
09:50
Samsam    
10:00
11:00
Riiginõunik     4
11:50
Vaba tahe    
12:22
16:00
Lastetuba    
16:15
16:35
16:45
17:00
17:25
Hiirelabor    
17:30
17:50
Fiksikud    
06:15
07:05
07:35
08:00
Suvereporter    
09:00
Põhi ja lõuna     68
11:00
Kodus ja võõrsil     6037
11:30
12:30
Kodutunne    
13:30
Krimi    
14:00
Galileo    
15:00
15:30
Küladetektiivid     298
16:30
17:00
06:15
Monsuno     9
06:40
Käsnakalle Kantpüks     6, 10
07:05
Aladdin    
07:30
Käsnakalle Kantpüks     6, 10
07:55
Südameasi     11, 2
08:55
Südameasi     11, 3
09:55
Kirgede torm     2148
11:00
Vaprad ja ilusad     26, 7032
11:30
Top Shop    
11:45
Kättemaksukontor     3, 5
12:45
Vabad mehed     1, 9
13:45
Suvesangarid    
14:15
15:15
Vaprad ja ilusad     26, 7033
15:50
Kirgede torm     2149
16:55
Südameasi     11, 4
17:55
Südameasi     11, 5
06:00
08:30
09:30
Kodu keset linna     11, 63
10:00
Nimi: Munich
Draama, Thriller, Ajalooline
R: Steven Spielberg
Eric Bana, Daniel Craig, Ciarn Hinds, Mathieu Kassovitz, Hanns Zischler

13:20
Top Shop    
13:35
Kodu keset linna     11, 64
14:00
Kutsuge Cobra 11     9, 7
15:00
NCIS kriminalistid     5, 107
16:00
Kutsuge Cobra 11     9, 8
17:00
MacGyver     4, 4
18:30
18:45
19:30
Meloodia 66    
19:55
20:00
4x4. Tšukotka     3
20:30
ENSV    
18:00
18:20
18:30
18:35
18:50
19:00
19:10
Samsam    
19:20
19:30
19:45
20:40
18:00
Põhi ja lõuna     69
20:00
Suvereporter    
19:00
20:00
Kättemaksukontor     3, 6
18:00
Perepea     9, 19
18:30
Simpsonid     14, 11
19:00
19:30
20:00
Perepea     9, 20
20:30
Simpsonid     14, 12
21:00
21:30
Sport    
21:35
Ringvaade    
22:15
23:10
Kaardimaja    
00:05
Lilyhammer     4
00:51
21:30
Pärandus     8
22:25
Plekktrumm    
23:10
Kontakt    
00:36
21:00
22:00
Saladused    
23:00
Köök    
23:30
Hawthorne    
00:25
01:15
Vahelevõtja    
01:55
Krimi    
02:20
02:45
Suvereporter    
03:35
04:00
04:45
Küladetektiivid     298
05:25
Doktor Oz    
21:00
21:30
Suvesangarid    
22:00
Kondid     9, 9
23:00
Kodumaa     3, 4
00:05
Kodumaa     3, 5
01:10
Sherlock New Yorgis     1, 9
02:00
Moodne perekond     4, 20
02:25
Kodumaa     3, 4
03:25
Kodumaa     3, 5
04:35
05:25
Selline on elu!     80
21:00
Suvesangarid    
21:30
Nimi: Predators
R: Nimród Antal
Adrien Brody, Topher Grace, Alice Braga, Walton Goggins, Oleg Taktarov, Laurence Fishburne, Danny Trejo, Louis Ozawa Changchien, Mahershala Ali, Carey Jones, Brian Steele, Derek Mears

23:25
Puhkus Mehhikos 4     4, 60
00:30
00:50
01:20
01:45
NCIS kriminalistid     5, 107
02:30
04:30
Kodu keset linna     11, 64
05:00
05:50
23:00
21:30
Nimi: Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby
R: Adam McKay
Will Ferrell, John C. Reilly, Sacha Baron Cohen, Gary Cole, Michael Clarke Duncan, Leslie Bibb, Jane Lynch, Amy Adams, Andy Richter, Molly Shannon, Greg Germann, David Koechner, Jack McBrayer, Ian Roberts, Pat Hingle

23:30
Conan    
22:45
Skandaal     8
23:35
Kättemaks     11
22:55
Kurjuse kannul     7
23:45
Elavad surnud     5
23:00
Californication     7, 1
23:30
Californication     7, 2
00:45
01:10
Suvereporter    
02:00
Teleapsud    
02:05
Everwood    
02:50
Eluteed     40
03:15
Naistekliinik     60
04:00
04:45
Suvereporter    
05:30
Naistekliinik     61
00:20
Tuvikesed    
00:50
Tuvikesed    
01:15
01:40
Unetud     37
05:00
Postimees.ee    
00:30
Kättemaks     12
01:20
Castle     11
02:05
Grey anatoomia     4
02:45
Grey anatoomia     5
03:35
04:00
04:25
05:15
Erapraksis     3
00:40
Kurjuse kannul     10
01:25
02:10
02:55
03:40
Elavad surnud     5
04:25
Kurjuse kannul     7
05:10
Kuulaja     4
05:50
Numbr1d     1
00:00
Teismeline hunt     2, 8
00:50
Rizzoli ja Isles     3, 2
01:40
Ülisalajane     4, 9
02:30
03:20
Nashville     1, 15
04:10
Ameerika supermodell     19, 11
05:00
Californication     7, 1
05:30
Californication     7, 2
06:15
Küladetektiivid     41
07:00
08:25
Kodus ja võõrsil     6037
08:55
Lastega kodus     189
09:25
Lastega kodus     190
09:55
11:45
Top Shop    
12:00
Eluteed     41
12:30
13:00
Doktor Oz    
14:00
Südame seadus     10
15:55
16:00
Kogujad    
16:30
Saladused    
17:00
Lastega kodus     191
17:30
Lastega kodus     192
06:30
Krimi    
07:00
Suvereporter    
08:00
Knight Rider     39
08:55
Conan    
09:45
Kelgukoerad    
10:40
11:05
Jututuba    
13:40
Chuck     77
14:30
15:25
Komissar Rex    
16:20
Knight Rider     40
17:15
06:00
Erapraksis     4
06:45
Cougar Town     14
07:10
Cougar Town     15
07:35
Cougar Town     1
08:00
Cougar Town     2
08:25
Cougar Town     3
08:50
Cougar Town     4
09:15
10:00
10:55
11:20
11:50
12:50
13:20
13:55
14:45
15:40
Grey anatoomia     6
16:30
Grey anatoomia     7
17:25
Castle     11
06:40
Jimi maailm     8
07:00
Jimi maailm     8
07:20
Kollanokad     6
08:00
Jimi maailm     8
08:25
Jimi maailm     8
08:45
Kollanokad     6
09:10
Kollanokad     6
09:30
Kurjuse kannul     7
10:20
Kurjuse kannul     7
11:05
11:55
12:50
13:15
13:45
Kuulaja     4
14:40
Kurjuse kannul     7
15:35
Kurjuse kannul     7
16:30
17:25
06:00
Grand Hotel     3, 1
07:20
08:05
Teismeline hunt     2, 8
08:50
09:35
10:20
Grand Hotel     3, 1
11:40
Rizzoli ja Isles     3, 2
12:25
13:10
Ameerika supermodell     19, 12
13:55
14:45
15:35
16:25
Teismeline hunt     2, 9
17:15
18:00
Doktor Oz    
19:00
Kodus ja võõrsil     6038
19:30
20:00
Kodutunne    
18:10
Chuck     78
19:00
Tuvikesed    
19:30
Tuvikesed    
20:00
20:30
Kelgukoerad    
18:15
19:05
20:00
Grey anatoomia     9
20:55
Grey anatoomia     10
18:20
19:15
Kurjuse kannul     10
20:10
18:10
Röövitud lapsed     1, 1
19:00
Rizzoli ja Isles     3, 3
20:00
Ülisalajane     4, 10
21:00
Nimi: Lila, Lila
Komöödia, Draama
R: Alain Gsponer
Daniel Brühl, Hannah Herzsprung, Henry Hübchen

23:00
00:45
01:10
Suvereporter    
02:00
Teleapsud    
02:05
Everwood    
02:50
Eluteed     41
03:15
Naistekliinik     61
04:00
04:45
Suvereporter    
05:30
Naistekliinik     62
21:30
Nimi: Battle Los Angeles
Märul, Thriller, Ulme
R: Jonathan Liebesman
Aaron Eckhart, Ramon Rodriguez, Cory Hardrict, Gino Anthony Pesi, Ne-Yo, James Hiroyuki Liao, Bridget Moynahan, Noel Fisher, Bryce Cass, Michael Peña, Michelle Rodriguez, Neil Brown Jr., Taylor Handley, Joey King

23:40
Conan    
00:30
Tuvikesed    
00:55
Tuvikesed    
01:20
01:45
Unetud     38
05:00
Postimees.ee    
21:50
Grey anatoomia     11
22:45
Grey anatoomia     12
23:35
Castle     9
00:30
Castle     10
01:20
Castle     12
02:05
Grey anatoomia     6
02:45
Grey anatoomia     7
03:35
04:00
04:25
05:15
Erapraksis     5
21:05
22:00
22:55
Kurjuse kannul     7
23:50
Elavad surnud     5
00:45
01:30
02:15
03:00
03:45
Elavad surnud     5
04:30
Kurjuse kannul     7
05:15
Kuulaja     4
21:00
22:00
Nashville     1, 16
23:00
Californication     7, 3
23:30
Californication     7, 4
00:00
Teismeline hunt     2, 9
00:50
Rizzoli ja Isles     3, 3
01:40
Ülisalajane     4, 10
02:30
03:20
Nashville     1, 16
04:10
Ameerika supermodell     19, 12
05:00
Californication     7, 3
05:30
Californication     7, 4
22:05
Nimi: Volare - La grande storia di Domenico Modugno
Draama

23:45
21:00
80 & 90    
22:00
22:50
23:20
23:45
22:20
Nimi: My Sassy Girl
Komöödia, Draama, Romantika
R: Yann Samuell
Elisha Cuthbert, Jesse Bradford, Austin Basis, Chris Sarandon, Jay Patterson, Tom Aldredge, Louis Mustillo, Brian Reddy, Stark Sands, Joanna Gleason, Cherene Snow, Kimberly Youngblood, Don Sparks, Sean Phillips, William Abadie

00:00
00:45
Info TV    
00:00
Erotic    
02:00
ÖÖ7    
00:20
01:10
EURONEWS    
01:40
Nimi: ТОТ САМЫЙ МЮНХГАУЗЕН
Komöödia
R: Марк Захаров
Олег Янковский,Инна Чурикова,Елена Коренева,Игорь Кваша,Александр Абдулов,Леонид Ярмольник,Юрий Катин-Ярцев,Владимир Долинский,Леонид Броневой,Семен Фарада

02:50
03:40
05:20
00:40
00:10
00:40
01:45
ДОМ-2     3176
05:50
08:00
08:15
09:00
09:55
Kas tohib?    
10:25
10:30
11:00
11:30
Nimi: Volare - La grande storia di Domenico Modugno
Draama

13:10
Info TV    
16:30
17:30
06:00
08:00
2005+    
10:00
2010+    
12:00
Head isu!    
14:00
2014+    
06:00
EURONEWS    
06:30
06:40
07:00
09:00
09:40
10:15
11:35
12:15
12:35
13:35
15:00
15:15
15:55
17:00
17:55
06:35
07:20
07:49
07:50
09:00
09:55
10:50
11:35
11:55
12:50
13:50
Nimi: БЕДНАЯ LIZ
Komöödia
R: Алексей Лисовец
Мария Машкова,Антон Пампушный,Ниёле Сережникова

15:55
17:00
17:30
06:50
07:50
08:55
ДОМ 2     2827
09:50
Такси    
10:25
11:25
12:35
13:35
Я лечу    
14:40
15:40
16:45